Ny medlemsfordel: 10% rabatt hos tannlegen!

Porsche 911Mange av Blodsmak Sportsklubbs medlemmer har fortsatt en del egne tenner igjen, og det er derfor med stor glede klubbens styre i dag annonserer en meget gunstig rabattordning:

Alle klubbens medlemmer får 10% rabatt hos Alexander Müller på Colosseumklinikken.

Til tross for at Colosseumklinikken har et helt forbløffende moderne og langt fra middelmådig tilbud, mener vi dette er en klassisk vinn-vinn-situasjon: Blodsmak Sportsklubbs medlemmer får lavere tannlegeutgifter, og tannlegen vår får flere kunder. Kanskje det betyr mindre jobb, og mer tid til familien og/eller bilen på bildet.

(Som en liten kuriositet kan styrets middelmådige leder opplyse om at han vokste opp i huset som kan skimtes i bakgrunnen på bildet, og at startstedet for «boksen går» og «slåball» var på veien rett bak bilen.)

Om Christian

Chief mEdiocre Officer.
Dette innlegget ble publisert i Blodsmak Sportsklubb, tips og merket med , , , , . Bokmerk permalenken.

Legg inn en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.